HAKKIMIZDAHalı, evin en çok kullanılan eşyalarından biri olarak sık bir şekilde kirlenir ve bu kirlenme sonrasında profesyonel temizleme işleminden geçirilmesi gereklidir. Profesyonel temizleme işlemi sırasında halıların türüne, boyutlarına ve özelliklerine göre birbirinden ayrılarak yıkama yapılması önemlidir. Bu nedenle profesyonel bir fabrika üzerinden halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız, Balıkesir Merkez bölgesinde ilk tercih olarak firmamızı seçebilirsiniz. Firmamız, Balıkesir halı yıkama sektöründe profesyonel bir yapı ile çalışmakta ve halı yıkama işlemlerini de özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız son teknolojileri takip ederek, yeni sistemler, makineler, deterjanlar ve teknikler ile yıkama hizmetleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca sürekli bir şekilde değişen ve gelişen bu sektörü takip etmemiz sayesinde bu yıkama hizmetlerinde daha profesyonel bir yapıya ulaşmak için daha yüksek standartlar ile hizmet vermeyi sürdürüyoruz.
Özel servis yöntemleri ve hizmet standartları ile Ertuğrul Halı Yıkama Fabrikası olarak evinizden aldığımız halıları fabrikalarımızda özel sistemlerle yıkadıktan sonra tekrar evlerinize teslim ediyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz.