HİZMETLER

Balıkesir Ertugrul halı yıkama olarak ilk olarak halılarınız servisimiz tarafından ücretsiz şekilde alınıp iş yerimize gelmeden kayıt işlemleri yapılmaktadır. Halılarınız bize teslim edildikten itibaren size gelene kadar firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Servimiz tarafından firmamıza gelen halılar ilk olarak toz alma odalarına getirilip burada öncelikle halıların içine nüfus etmiş olan kirler ve bakteriler suyla temas etmeden arındırılır. Çünkü bu işlem uygulanmadan yapılan yıkama, halıların içerisinde bulunan kum ve benzeri kirlerin çamur halini almasını ve daha sonra halı temizliğinin çok zor hale gelmesine sebep olur.


Toz odalarından geçirilen halılar kum, kıl ve tozdan ayrılıktan sonra üzerindeki bakterilerden arındırılması için özel olarak ilaçlanmış tozları alınmış hale getirilerek yıkamaya hazır hale getirilir. Daha sonra otomatik makinamızdan çift yönlü olarak el değmeden yıkama işlemine devam edilir. Bu süreçte profesyonel ekibimizle halı yıkamanın her işleminde başında itina ile beklemektedir. Daha sonra eğer varsa çıkmamış lekeler özel olarak temizlenir ve yıkama aşaması tamamlanır.


Halı yıkama makinemizden geçen halılar boyutlarına ve cinsine göre özel makınalarımıza atılıp suyunun süzmesi beklenir. Böylelikle halıların daha hızlı kurumasına imkan verir ve durulama işlemine geçiş sağlanır. Özel makinalarımıza atılan halılar rulo şeklinde koyulduğu için halılarda herhangi bir yıpranma meydana gelmemektedir. Durulama ve sıkma bölümünden gelen halılar özel fanlı ve nem alma sistemli havalandırma odalarımıza gelerek yaklaşık bir kaç saat veyatüm gün boyunca havalandırılıp askıda bekletilmektedir, buradaki amacımız halıların tam olarak havalandırma işlemini tamamlamaktır.


Kurutma ve havalandırma bölümünden gelen halılar hava alma makineleri ile havları alınıp halıların yönüne doğru taranarak paketlenme bölümü için son kontroller yapılmaktadır. Hava alma işlemimizden sonra da son olarak halılarımız özel halı parfümleriyle parfümlenip vakumlu paketleme makinelerimiz ile hava almayacak şekilde paketlenerek siz değerli müşterilerimize yine ücretsiz olarak geri teslim edilmektedir.

Ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımız olmaktadır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekmektedir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlem olmakla beraber sağlınız içinde büyük önem taşır. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacaksınız.

Hava kirliliğinin yoğun olduğu yerlerde, sürekli buhar ve yağ olan mutfaklarda, sigara içilen odalarda bütün perdeler gibi stor perdeler de kolayca kirlenir. Kirlenen perdeler ortama kötü bir koku ve hoş olmayan bir görüntü getirir. Bu nedenle stor perdelerin en geç 6 ayda bir yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir.


Stor perdelerinizi evinizden, işyerinizden teslim alıyor. Tek tek sökerek yıkıyor, temizliğini kontrol ettikten sonra evinize, işyerinize teslim ediyoruz tekrar yerlerine takıyoruz. Stor perdeler kumaş olmalarına rağmen çamaşır makinesinde yıkanmaz. küçük olan bazı lekeler ıslak mendil ya da bir bez yardımıyla temizlenebilir. Ancak hijyen ve sağlık için mutlaka kurumsal halı yıkama firması tarafından, profesyonel şekilde yıkanmalıdır.


Stor perdelerinizi kumaş özelliklerine uygun şekilde özel stor yıkama makineleri ile yıkayarak sizlere sunuyoruz.Çok çabuk kir ve

toz tutan stor perdelerinizin yıkamasında dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Stor perdeleriniz yıkama sırasında yıpranmaması için kullanılan deterjana ve yıkama sistemine dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamızda özel perde yıkama deterjanları ile stor perdeleriniz kısa sürede en iyi şekilde yıkanmaktadır. Perde yıkama işlerinin yanı sıra firmamızda daha birçok yıkama işlemi en iyi şekilde yapılmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla en iyi hizmeti veren firmamızda stor perdeleriniz en uygun fiyatlarda yıkanmaktadır.

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Bu yüzden en çok bakteri barındıran tekstiller arasında yer alır. Yorgan ve Battaniye yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta battaniye yada yorganlarımızın tanımadığınız bir ya da birden çok kişinin yorganı ile aynı anda yıkanıp yıkanmamasıdır. Sanayi tipi çamaşır makinelerinin kapasitesi oldukça yüksek olduğundan 10 battaniye yada 10 yorganı aynı anda yıkanması her ne kadar ekonomik olsa da çok hijyenik değildir. Bu açıdan yorgan yada battaniyelerin kimsenin battaniye yada yorganına karışmadan tek tek yıkanması her ne kadar maliyetli olsa da sağlık ve hijyen acısından önemlidir.

Biz ERTUĞRUL halı yıkama firması olarak bu noktadaki önemin ve hassasiyetin farkında olduğumuzdan her bir ürün için yıkama ve kurutma işlemini ayrı ayrı yapmakta ve kimsenin battaniyesi veya yorganını kimseninki ile karıştırmadan bireysel olarak yıkamaktayız.

Yorgan ve battaniye yıkamakla beraber hijyenli olması herşeyden önce önemlidir. Yorgan ve Battaniye Yıkama işleminde genelde kuru temizle firmalarının da kullandığı özelikle yorgan ve battaniye yıkama için tasarlanmış LG 17 KG lık çamaşır makineside yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ve buhar ile yıkanıp dezenfekte edilir.

Aynı makine ile kurutma işlemi de sağlanmaktadır. Yorgan ve Battaniyeleriniz % 100 kuruma sağlandıktan sonra son kontrolleri yapılmaktadır. Kurutulup paketleme işlemi tamamlanan yorgan ve battaniyeleriniz teslimat zamanı müşteri bilgisine sunulduktan sonra sevkiyata geçer ve teslimatı sağlanır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tertemiz Yorgan ve Battaniyeler İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz….

Overlok kumaş kenarlarını keserek ve aynı zamanda dikerek temizlik yapan makinaya denir. Kumaş makinaya yerleştirilir ve pedalına basarak temizlik işlemi gerçekleştirilir. Overlok çekilen kenarların iplik atması ve dikişlerden atması engellenmiş olur. Firmamız bu hizmetide vermiş olup size halınızı ilk günki gibi temiz ve sağlam şekilde kullanmak kalır.

Halılarınızı yıkama öncesinde ve sonrasında kırby makinamızı uyguluyoruz. Önündeki fırçalama sayesinde halıyı derinlemesine temas ederek en dipdeki kıl, toz, pislik nevarsa hepsini yüksek vakumlama sayesinde ceker. Halınız bu sayede yıkamaya girmeden tüm kıl toz Alejik bakterilerden temizlenmis olur. Astım hastaları icin birebir hijyendir. Yıkama sonrasında aynı işlem uygulanarak halınız hem kabartılmış hemde ölü hav ve alerjik tozlardan arınmış şekilde size teslim edilir.

KALİTE, GÜVEN, HİJYEN...

Neler Yapıyoruz ;